Hiiumaa Haigla

Teated

Estravel toetab Hiiumaa beebisid
15.03.2019

Igalt Estraveli hotelliagentuuris tehtud reisitellimuselt läheb 5 eurot elustamislaua fondi ja reisijate abiga plaanitakse kokku koguda 10 000 eurot, millest piisab elustamislaua ostuks.

Estraveli turundusdirektor Airi Ilisson tõdes, et kohe, kui tänavu aasta algul ettevõttes heategevuse kasuks otsustati, oli selge, et tuleb abistada Eesti äärealasid ehk nii-öelda nõrgemaid piirkondi, kus väheneva rahvaarvu tõttu ei pruugi investeeringud infrastruktuuri riiklikul tasemel olla esmajärjekorras. “Sündide arv on Eestis suhtena elanike arvu kõige madalam äärealadel nagu Hiiumaal, Ida-Virumaal ning Jõgeva- ja Võrumaal, seepärast langes tänavuse projekti osas valik Hiiumaa kasuks. Hiiumaa Haigla sünnitusosakonna sulgemisest on räägitud aastaid, täna on õnneks olemas otsus, et Hiiumaal, sel kaugel Eesti meretagusel maal, saab jätkuvalt ka edaspidi sünnitada. Koostöös Hiiumaa Haiglaga otsustasime, et teeme omalt poolt ja koos reisihuviliste abiga sünnitamise Hiiumaal niivõrd mugavaks ja turvaliseks kui võimalik ning kogume raha vastsündinute elustamislaua jaoks, mida saab kasutada igal sünnitusel,” rääkis Ilisson.

Estraveli hotelliagentuur on uus veebikanal, kus saadaval ligi pool miljonit hotelli üle maailma. Hotelliagentuuris kehtivad kõik Estraveli soodustused, sealhulgas Parima Hotellihinna Garantii, mis tähendab, et kui leiad 24h jooksul peale hotellimajutuse ostmist sama hotellitoa soodsama hinnaga, maksab Estravel sulle hinnavahe tagasi. Iga ostuga teenib täies mahus Estraveli boonuspunkte, mida saab vahetada Finnair Plus punktideks, kasutada reisikaubad.ee maksevahendina või annetada heategevuseks.

Rohkem infot: www.estravel.ee/estravel-toetab ja www.hotelliagentuur.ee.

Estravel on Eesti suurim lennuagentuur, hotelliagentuur ja reisibüroo. Ettevõte on tegutsenud juba 30 aastat ning kuulub sajaprotsendiliselt Eesti kapitalile. Estravelile kuulub 16 reisibürood kuues riigis: Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, USA-s ja Austraalias, kus töötab kokku üle 220 inimese.

Lisainfo:
Airi Ilisson